Tufova dobrodružství eBook

Fatimma.cz Tufova dobrodružství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tufova dobrodružství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tufova dobrodružství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Tufova dobrodružství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,78 MB

ISBN: 9788025903247

POPIS
George R. R. Martin se bravurně pohybuje ve všech žánrech literární fantastiky. Jeho fantasy ságu Píseň ledu a ohně znají miliony fanoušků po celém světě, i díky jejímu zdařilému převedení do podoby televizního seriálu Hra o trůny. Cyklus povídek Tufova dobrodružství vznikal v průběhu 80. let a má své stejně oddané příznivce stejně jako jiné Martinovy práce. Krkolomné eskapády dobráckého obra Havilanda Tufa jsou napsány svižně a s humorem, a přitom tak napínavě, že čtenáři od vydání této sbírky autora znovu a znovu žádají, aby v psaní Tufových příběhů pokračoval.
STÁHNOUT ČÍST
Tufova dobrodružství - George R.R. Martin, pevná vazba s ...
Tufova dobrodružství se skládají ze sedmi povídek, které na sebe moc pěkně navazují. Což je překvapivé, když vezmu v potaz, že je Martin psal v úplně jiném pořadí a v současné „kompletní" podobě vyšly až po 30 letech od prvního kousku.
Kniha: Tufova dobrodružství - George R. R. Martin | Knihy ...
Hledáte Tufova dobrodružství od George R.R. Martin? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY