Případ blondýny s monoklem eBook

Fatimma.cz Případ blondýny s monoklem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Případ blondýny s monoklem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Případ blondýny s monoklem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Případ blondýny s monoklem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,29 MB

ISBN: 8087124146

POPIS
Další z brilantních případů obhájce Perryho Masona a jeho věrné a (všeho)schopné sekretářky a společnice Delly Streetové. Na začátku je příjemná, mladá a notně vyděšená dáma s blonďatou hřívou, podlitinou na oku, kožichem oblečeným jen přes spodní prádlo a křivým obviněním z krádeže. Příběh se ještě dál poněkud zašmodrchá jedním zmizelým vnukem, jednou mrtvolou (rovněž blonďatou) poblíž kurníku a zjevnou neochotou milého advokáta podílet se na oficiálním vyšetřování, na jehož konci by k monoklu naší hrdinky přibylo obvinění z vraždy a cela smrti… Jak se celá zapeklitá záležitost vyvine, se dozvíte na stránkách skvělého detektivního románu, který nenechá vydechnout a ke kterému se každý rád vrátí za stejně deštivých večerů, za jakých se historka odehrává.
STÁHNOUT ČÍST
Případ blondýny s monoklem - Erle Stanley Gardner | Knihy ...
Případ blondýny s monoklem Erle Stanley Gardner. Případ blondýny s monoklem. Erle Stanley Gardner. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.8 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Další z brilantních případů obhájce Perryho Masona a jeho věrné a (všeho)schopné sekretářky a společnice ...
Případ blondýny s monoklem | KNIHCENTRUM.cz
PŘÍPAD BLONDÝNY S MONOKLEM/Gardner r.1993 /Kš 5/ Kup teď 10 Kč s dopravou 80 Kč . local_offer . ERLE STANLEY GARDNER - Případ blondýny s monoklem . Kup teď 45 Kč s dopravou 105 Kč . local_offer . A.A. Fair - E.S. Gardner - Blázni umírají v pátek .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY