Evoluce není revoluce eBook

Fatimma.cz Evoluce není revoluce Image

INFORMACE

Hledáte knihu Evoluce není revoluce? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Robert Winston? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Evoluce není revoluce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,11 MB

ISBN: 9788073915940

POPIS
Jak to, že existuje na Zemi život? Proč chodíme po dvou? Jak přišel slon ke svému chobotu? Odkud pocházíme? Bohatě ilustrovaná encyklopedie se snaží odpovědět dětským čtenářům na podobné otázky a srozumitelně jim vysvětlit evoluční teorii, kterou v roce 1858 zveřejnil britský přírodovědec Charles Darwin a která ve své době vzbudila zájem, kritiku i odpor, ale postupem času byla označena jako nejúžasnější vědecká myšlenka všech dob.
STÁHNOUT ČÍST
Teorie evoluce a revoluce: Co vaši firmu čeká a nemine ...
Všechny informace o produktu Kniha Evoluce není revoluce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Evoluce není revoluce. Evoluce není revoluce od 169 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Evoluce není revoluce levně, cena 199 Kč | Srovnání cen zboží
Důležité je však to, že většina majitelů EVs nenabíjí "celé cykly", ale většinou jen 20-80% a navíc většinu doma, což doufám, že ani u této baterie není bráno jako cyklus. Tzn. baterie by s tímto způsobem nabíjení měla mít po 400.000 km podstatně více než 70%.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY