Geek Girl 2 eBook

Fatimma.cz Geek Girl 2 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Geek Girl 2? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Holly Smale? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Geek Girl 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,67 MB

ISBN: 9788025720837

POPIS
Hodně zvláštní modelkou. Harriet už ví, že modeling ji nezmění, nestane se díky němu oblíbenou, nepřestane být geek, šprtka a mimoňka. Už ví, že být jediný lední medvěd uprostřed deštného pralesa, není tak strašné. Ví taky, že průměrný člověk sní za rok tunu jídla, třebaže se její těhotná nevlastní máma ze všech sil snaží toto množství překonat. Co však neví, je, co s ní bude, až se její nevlastní sourozenec narodí. Už teď se rodiče nezabývají skoro ničím jiným než miminkem. Proto Harriet ráda přijme nabídku pracovat jako modelka v Tokiu. Jenže doprovod jí má dělat její praštěná babička! To je fakt trapas. A ještě ke všemu snad na každém rohu potkává krasavce Nicka, do kterého je nešťastně zamilovaná! Jak si tahle modelka z donucení poradí se životem na opačném konci světa?
STÁHNOUT ČÍST
Geek Girl Dress Up 2 - Play Geek Girl Dress Up 2 game ...
Model Misfit (Geek Girl, Book 2) (Geek Girl Series) - Kindle edition by Smale, Holly. Download it once and read it on your Kindle device, PC, phones or tablets. Use features like bookmarks, note taking and highlighting while reading Model Misfit (Geek Girl, Book 2) (Geek Girl Series).
PDF Download Model Misfit Geek Girl Book 2 Download Full ...
PDF Download Model Misfit Geek Girl Book 2 PDF Full Ebook. You Crazy11. 0:23. Books Geek Girls Unite: How Fangirls, Bookworms, Indie Chicks, and Other Misfits Are Taking Over. JaneanShafer. 9:09. Basics of Misfit Model 3D. Caryn Bible. 5:16. Misfit Model 3D Tut for Halo PC. Lenord Adlai. 4:37.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY