On y va! 1 (Francouzština pro střední školy) - učebnice eBook

Fatimma.cz On y va! 1 (Francouzština pro střední školy) - učebnice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou On y va! 1 (Francouzština pro střední školy) - učebnice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu On y va! 1 (Francouzština pro střední školy) - učebnice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: On y va! 1 (Francouzština pro střední školy) - učebnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,38 MB

ISBN: 8073350238

POPIS
Tři vydané díly čtyřdílného učebnicového kompletu pro studenty, kteří hodlají po čtyřletém studiu z tohoto jazyka maturovat. Učebnice je založena na srovnání tohoto cizího jazyka s češtinou a sleduje dvojí cíl: položit pevný základ komunikativní a jazykové kompetence umožňující dorozumění v běžných životních situacích a současně seznámit s reáliemi francouzsky mluvících zemí. Obsahuje texty k různým konverzačním tématům, gramatický výklad, cvičení a francouzsko-český a česko-francouzský slovníček. O její kvalitě svědčí i to, že získala schvalovací doložku MŠMT ČR pro výuku francouzštiny na gymnáziích, středních odborných školách a středních odborných učilištích.
STÁHNOUT ČÍST
ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice
ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - Sada pracovních sešitů + 2CD. Úvodní strana Kontakty Prodejny, prodejci Obchodní podmínky ... Váš košík. počet položek: 0. cena celkem: 0,-Učebnice pro základní školy Učebnice pro střední školy Školní potřeby a pomůcky ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy ...
ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice ...
Učebnice pro střední školy Školní potřeby a pomůcky Učebnice.com Učebnice MŠ, ZŠ, SŠ Učebnice pro ZŠ a SŠ Střední školy Cizí jazyky Francouzština On y va!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY