Mlsoun eBook

Fatimma.cz Mlsoun Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mlsoun! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mlsoun a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Mlsoun.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,74 MB

ISBN: 9788020715128

POPIS
Británie roku 1972 čelí hospodářskému propadu, masovým nepokojům a hrozbám teroristických útoků. Bojuje se na všech frontách – i na té kulturní. Tajná služba distribuuje pod zástěrkou různých nadací peníze perspektivním umělcům, kteří budou propagovat „správné názory“. Tak je koncipována i operace MLSOUN. Agentka Serena ovšem poruší nejen základní pravidlo špionáže – nevěřit nikomu –, ale brzy i další – do jednoho z mladých umělců se zamiluje. Špionážní thriller o literatuře a se šťastným koncem – novinka z autorovy dílny i další vrchol jeho tvorby.
STÁHNOUT ČÍST
Mlsoun - Ian McEwan | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Mlsoun - zábavné a napínavé spojení špionážního thrileru s romantickým příběhem, to vše s jistou porcí metafikce a vůní sedmdesátých let. Mlsoun je název románu Iana McEwana a také název tajné špionážní operace, o které román pojednává.
Mlsoun Drops pomerančový, 75g - Mlsoun | TommiLand
McEwan, Ian: Mlsoun Britský spisovatel Ian McEwan jako by ve svém posledním románu odkazoval ke svému krajanu Grahamu Greenovi: odbočil k oddechovému žánru špionážního románu. Ale na závěr uchystal překvapení, když do té doby přehledný text jedním spisovatelským trikem převrátil v postmoderní hru s očekáváním ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY