Květová terapie eBook

Fatimma.cz Květová terapie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Květová terapie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Robert Reeves? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Květová terapie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,12 MB

ISBN: 9788073493585

POPIS
Květová terapie je podobně jako přírodní medicína založena na léčivých schopnostech přírody. Jako nebeská mistrovská díla jsou květiny božskými nádobami léčení, a květová terapie je metoda práce s různými květy – založená na jejich vzhledu, vůni, barvách a energiích; zaměřená na určité potřeby a přání. Zahrnuje úzkou spolupráci s přírodou. Čtenář se dozví, jak postupovat při sběru volně rostoucích květů, aby jejich energie zůstala na odpovídající úrovni, a další cenné informace o léčivé síle květin.
STÁHNOUT ČÍST
Květová terapie - Australské květové esence ve Zlíně
Květová terapie je podobně jako přírodní medicína založena na léčivých schopnostech přírody. Jako nebeská mistrovská díla jsou květiny božskými nádobami léčení, a květová terapie je metoda práce s různými květy - založená na jejich vzhledu, vůni, barvách a energiích; zaměřená na určité potřeby a přání.
Bachova květová terapie :: EFT Liberec
Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > B > Bachova květová terapie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY