Dějiny Japonska eBook

Fatimma.cz Dějiny Japonska Image

INFORMACE

Dějiny Japonska je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor J.G. Caiger. Přečtěte si s námi knihu Dějiny Japonska na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dějiny Japonska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,39 MB

ISBN: 8086977133

POPIS
V tomto nově přepracovaném vydání klasického díla jdou Mason a Craiger po stopách vývoje moderního Japonska, počínaje raným prehistorickým obdobím přes období po skončení studené války až ke zhroucení bublinové ekonomiky na počátku devadesátých let devatenáctého století. Nové objevy dodatečně osvětlují původ japonské civilizace a zrození japonské kultury. Dějiny Japonska nejsou pouze chronologií válek, císařského nástupnictví a dohod, ale předkládají i obsáhlý rozbor náboženství, kultury a umění japonského národa, a to počínaje 6. st. př. n. l. a konče v současnosti. Toto současné klasické dílo, nyní zmodernizované a přepracované, je i nadále neodmyslitelným dílem japonských studií.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Dějiny Japonska - John Caiger, Richard Mason | Dobré ...
To názorně dokládá i původní práce úspěšných autorů Reischauera a Craiga, která přehledně shrnuje obecné, hospodářské, sociální a kulturní dějiny Japonska od nejstarších dob až po nedávnou současnost.
Dejiny japonska levně | Blesk zboží
Dějiny Japonska od raného prehistorického období přes období po skončení studené války až ke zhroucení bublinové ekonomiky na počátku devadesátých let dvacátého století.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY