Tichá ulice eBook

Fatimma.cz Tichá ulice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tichá ulice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tichá ulice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Tichá ulice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,51 MB

ISBN: 9788088335726

POPIS
Malá sbírka básní o všem, co máme v hlaváchTichá ulice je útlou básnickou sbírkou, kterou volně utvářejí tři části. V té první autor glosuje společnost, hraje si se slovy, využívá prvky satiry a humoru. Druhá část tematizuje smrt, sebevraždu, smutek a nešťastnou lásku. Závěr sbírky pak reflektuje básníkovy myšlenky a otázky z nich vycházející.
STÁHNOUT ČÍST
Praktický lékař pro dospělé Olomouc. — mojeambulance.cz
Tichá ulice je útlou básnickou sbírkou, kterou volně utvářejí tři části. V té první autor glosuje společnost, hraje si se slovy, využívá prvky satiry a humoru. Druhá část tematizuje smrt, sebevraždu, smutek a nešťastnou lásku. Závěr sbírky pak reflektuje básníkovy myšlenky a otázky z nich vycházející.
Tichá, ulice v obci Plzeň | Peníze.cz
ulice Tichá, obec České Budějovice: 1: 5-ulice Tichá, obec Český Krumlov: 1: 12-ulice Tichá, obec Děčín - 9-ulice Tichá, obec Jílové - 2-ulice Tichá, obec Rumburk: 1: 5: 3: ulice Tichá, obec Varnsdorf - --ulice Tichá, obec Hradec Králové - 5: 1: ulice Tichá, obec Kladno - 1-ulice Tichá, obec Poříčí nad Sázavou - 2 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY