Balení dárků eBook

Fatimma.cz Balení dárků Image

INFORMACE

Hledáte knihu Balení dárků? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Alena Vondrušková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Balení dárků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,25 MB

ISBN: 8024711133

POPIS
Hodnotu každého dárku zvyšuje originální nebo vtipný obal. V nové knížce edice Šikovné ruce najdete množství nápadů pro balení malých i velkých dárků, určených všem, které máte rádi - dětem, rodičům i přátelům k narozeninám, k svátku či k různým výročím. Jsou tu i návody na balení vánočních dárků, netradiční obaly na mikulášskou nadílku anebo originální tašky na dárečky ke sv. Valentinu. Všechny používané materiály jsou snadno dostupné, jednoduché pracovní postupy zvládne opravdu každý. Tajemství je často jen v kombinaci barev anebo v nápadechna zajímavé a hezké ozdoby, třeba ze sušených plodů.
STÁHNOUT ČÍST
Balení dárků pro nešiky: 5 tipů, jak je zabalit jednoduše ...
Balení dárků nemusí být nic složitého. Foto: Profimedia.cz. Jak hezky zabalit dárky, včetně těch neforemných. Pokud se rozhodneme nechat si zabalit dárky přímo v obchodě, máme vyhráno. Mnozí z nás se ale s dárečky pro své bližní ještě rádi pomazlí, než je poskládají pod rozsvícený vánoční strom.
Inspirace na balení vánočních dárků | Happy Baby
Kniha „Ozdobné balení dárků - 4.díl" volně navazuje na úspěšné předchozí knihy z dílny Radky Křivánkové. Tato kniha je nejobsáhlejší a najdete v ní téměř sto zcela nových nápadů rozdělených do pěti kapitol.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY