Jak se učí učitelé eBook

Fatimma.cz Jak se učí učitelé Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak se učí učitelé! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak se učí učitelé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jak se učí učitelé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,68 MB

ISBN: 9788072388516

POPIS
Jsou zde rovněž uvedena tři zlatá pravidla pro výuku, jejichž respektování výrazně zvyšuje úspěšnost vyučování. Veškeré techniky jsou nejenom teoreticky odůvodněny, ale také srozumitelně vysvětleny na příkladu fiktivní školní třídy.
STÁHNOUT ČÍST
Video: Jak se učí online na Chytrých školách? II. část ...
Učitelé v lavicích aneb jak se učí učitelé Přestože se o nezbytnosti celoživotního učení hovoří snad v každém politickém systému, přesto se další vzdělávání pedagogických pracovníků v posledních dvaceti letech stalo doslova zprofanovanou popelkou.
Jak se učí učitelé z Boženy | Litoměřicko24.cz
Mám dojem, že jsme se všichni, kdo se pohybujeme kolem vzdělávání, trochu lekli přijatých opatření a honem honem řešíme, co dělat. Lekli se rodiče, děti, učitelé, ředitelé, vysoké školy. Vlastně se lekli všichni. Jako by bylo nutné hned od prvního dne děti podchytit a nenechat je vydechnout. Pamatuju si ještě uhelné prázdniny, byl jsem u babičky. Určitě jsem ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY