Čtenáři, vrať se eBook

Fatimma.cz Čtenáři, vrať se Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čtenáři, vrať se! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čtenáři, vrať se a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Čtenáři, vrať se.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,43 MB

ISBN: 9788027500116

POPIS
Digitální média nejsou zlo. Ale s dávkováním raději opatrně. Spolu s rozšiřováním digitálních technologií se v posledních třiceti letech proměnil způsob, jakým konzumujeme média, včetně toho nejstaršího: textu. Dnes se čtení přelévá z platformy na platformu, mezi internetovým prohlížečem a e-knihou, odehrává se především na obrazovkách a stimuluje mozek úplně jiným způsobem než soustředěná četba papírových knih nebo novin. Řada odborníků i laiků se obává důsledků, jaké budou nová média mít na naše intelektuální a kognitivní schopnosti.Neuroložka a odbornice na proces čtení Maryanne Wolfová v knize Čtenáři, vrať se shrnuje dosavadní vědecké poznání o vlivu digitálních médií na proces čtení a lidský mozek. Nová média nechápe jako ohrožení, nýbrž jako výzvu: už tu s námi jsou, takže se s nimi musíme naučit zacházet tak, aby nám dobře sloužila.
STÁHNOUT ČÍST
Ctenari vrat se levně | Blesk zboží
Čtenáři, vrať se. Značka: Host Výrobní číslo: 978-80-275-0011-6 EAN: 9788027500116 Náš kód: 991211 319 Kč. Ušetříte 84 Kč (26 %) ...
Čtenáři, vrať se | KNIHCENTRUM.cz
Práve som dočítal knihu o čítaní. Sranda, nie? Aby som navnadil na videorecenziu tak púšťam do sveta pozvánku sledovať, o čom to vlastne je.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY