Syndrom polycystických ovarií eBook

Fatimma.cz Syndrom polycystických ovarií Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Syndrom polycystických ovarií! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Syndrom polycystických ovarií a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Syndrom polycystických ovarií.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,97 MB

ISBN: 9788073453725

POPIS
Syndrom polycystických ovarií (PCOS) je s největší pravděpodobností nejčastějším onemocněním žen ve fertilním věku a inspiruje již téměř 60 let gynekology a endokrinology k intenzivnímu bádání. Výzkumem, diagnostikou a léčbou PCOS se zabývala nejen řada pracovišť v zahraničí, ale i u nás. Monografie vznikla na základě spolupráce pracovníků z Gynekologicko porodnické kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a Výzkumného ústavu endokrinologického. Spoluprací tří editorů vznikla v posledních letech řada prioritních publikací s mezinárodním ohlasem. Výsledky studií společně s doporučeními předních zahraničních odborníků v oblasti PCOS byly podkladem pro napsání této knihy. Téma monografie je aktuální a přináší nové informace ze základního a klinického výzkumu, které mají praktický dopad pro klinickou praxi. Publikace je přehledná a srozumitelně napsaná, snadno v ní lze vyhledat praktická doporučení včetně návodů na léčbu a sledování výsledků této léčby.
STÁHNOUT ČÍST
Syndrom polycystických ovarií se dá odhalit již v pubertě ...
Polycystic ovary syndrome (PCOS) is a complex hormonal condition. PCOS can be associated with problems such as irregular menstrual cycles, excessive facial and body hair growth, acne, obesity, reduced fertility and increased risk of diabetes. PCOS can be diagnosed by taking a medical history, examination, blood tests and an ultrasound.
Syndrom polycystických ovarií: častý problém na cestě za ...
Polycystic ovary syndrome, or PCOS, has a number of symptoms associated with it. Many of the symptoms of PCOS are common issues that many women deal with in their lives, so it may be many years ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY