Jak odhalit své minulé životy eBook

Fatimma.cz Jak odhalit své minulé životy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak odhalit své minulé životy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Ted Andrews? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jak odhalit své minulé životy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,13 MB

ISBN: ",

POPIS
Už jste někdy zažili pocit déja vu, opakovaně se vám zdává o určitých místech či dobách, nebo jste náhodně potkali cizího člověka a měli neodbytný pocit, že ho už znáte celou věčnost? Věřte nebo nevěřte, ale tyto prožitky vám nabízejí klíče k vašim minulým životům.
STÁHNOUT ČÍST
Podivné příběhy: Tyhle děti si pamatují své minulé životy ...
MINULÉ ŽIVOTY a regresní terapie Co jsou minulé životy. Jsou to životy, které prožila duše před tím, než se stala součástí nynějšího fyzického těla. Duše vstoupí do těla ještě před narozením, prožije s ním pozemský život a při smrti duše toto tělo opouští a vrací se „domů".
Jak odhalit své minulé životy - Knihkupectví PAPYRUS
Věříte, že existuje reinkarnace a že život, který žijete právě teď, není jediný, který jste prožili? Možná jste byli osobou opačného pohlaví, možná jste byli někým, kdo žil v jiné sociální vrstvě. Ti, kteří v minulé životy věří, tvrdí, že existují stopy, které nám v současném životě naznačují, že jde o vzpomínky právě z minulých životů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY