Zrod nové Evropy eBook

Fatimma.cz Zrod nové Evropy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zrod nové Evropy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zrod nové Evropy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Zrod nové Evropy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,86 MB

ISBN: 9788072861880

POPIS
Monografie asi dvou desítek českých, slovenských i zahraničních historiků poskytuje první moderní komplexní rozbor mírových smluv po „Velké“ (první světové) válce z let 1919 - 1920 v české a slovenské historiografii. Všímá si jak jejich výrazného podílu na dotvoření „nové“, meziválečné Evropy v rámci tzv. post-versailleského systému, tak jejich vlivu dlouhodobého včetně aspektů ekonomických a sociálně modernizačních. Druhá část pak připomíná faktory, které usilovaly o destrukci tohoto systému. Součástí knihy je i nástin dalšího osudu post-versailleského uspořádání po roce 1945 a bohatá bibliografie k relevantním tématům.
STÁHNOUT ČÍST
Třída 7.B - Zápisy ze všeho - Dějepis - Raný středověk z 19.9.
Kniha: Zrod nové Evropy(Jindřich Dejmek, ) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
Zrod nové Evropy | Odborná literatura a právnická ...
ZROD NOVÉ EVROPY Autor Jindřich Dejmek. Monografie asi dvou desítek českých, slovenských i zahraničních historiků poskytuje první moderní komplexní rozbor mírových smluv po „Velké" (první světové) válce z let 1919-20 v české a slovenské historiografii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY