Logistické technologie v dodavatelském řetězci eBook

Fatimma.cz Logistické technologie v dodavatelském řetězci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Logistické technologie v dodavatelském řetězci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Logistické technologie v dodavatelském řetězci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Logistické technologie v dodavatelském řetězci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,60 MB

ISBN: 9788086929897

POPIS
Publikace spadá svým zaměřením do perspektivního oboru zvaného logistika. Tato technickoekonomická disciplína je prioritně zaměřená na procesy spojené s průběhem hmotných toků podnikem. Vstupem ČR do EU, vznikem eurologistiky a vybudováním dopravní infrastruktury, se zvýšily možnosti rozvoje logistiky u nás. Hlavním cílem předkládané monografie je podat ucelený přehled současných, v podnikatelské praxi ověřených a aktuálně využívaných logistických nástrojů, prostředků, postupů a metod, souhrnně označovaných logistické technologie. Publikace je prioritně zaměřena pracovníkům logistiky, logistickým manažerům, členům vrcholového managementu podniků, podnikatelům a jako vhodný studijní materiál studentům vysokých škol.
STÁHNOUT ČÍST
Logistické technologie v dodavatelském řetězci - Xenie ...
Domů / Společenské vědy / Ekonomie Ekonomika / Logistické technologie v dodavatelském řetězci; Lukoszová, X. a Logistické technologie v dodavatelském řetězci; Lukoszová, X. a 130,00 Kč
Autor - Lukoszová - Xenie Lukoszová | Knihy.ABZ.cz
Důležitost řízení rizik v dodavatelském řetězci stále roste. V současné době, kdy může docházet k nejrůznějším turbulencím na trhu, je nutné rizikům předcházet, a pokud již k jejich vzniku dojde, eliminovat v maximální míře následky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY