Krev vítězství eBook

Fatimma.cz Krev vítězství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krev vítězství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krev vítězství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Krev vítězství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,51 MB

ISBN: 8072149032

POPIS
V začínajícím válečném konfliktu se životodárnou tekutinou armád stává nafta. Proto britská tajná služba v roce 1940 hledá cesty, jak zastavit export rumunské ropy do Německa. Autor se svou schopností mistrně vyvolat dobovou atmosféru rozvíjí složitou a dramatickou politicko-špionážní zápletku odehrávající se jak ve velkoměstských salonech tak temných uličkách po celé Evropě, v níž též vystupují čtenářům známé emigrantské kruhy. Alan Furst bývá často srovnáván s Grahamem Greenem či Johnem Le Caré. Stejně jako oni, dokáže čtenáře mistrně vtáhnout do děje svých románů a zcela je obklopit atmosférou doby, v níž se jeho vyprávění odehrává.
STÁHNOUT ČÍST
Krev vítězství - Apokryf.cz
Až na krev (v anglickém originále There Will Be Blood) je americký dramatický film z roku 2007, jehož režie a scénáře se ujal Paul Thomas Anderson.Hlavní role hrají Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Kevin J. O'Connor, Ciarán Hinds a Dillon Freasier.. Film měl premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně, kde získal cenu Stříbrného medvěda v kategorii nejlepší ...
Krev vítězství - Furst Alan | Aukro
[Ř2.Ep9] F1 - Touha po vítězství - Krev, pot a slzy (2020) 1080p cz titl.mkv
SOUVISEJÍCÍ KNIHY