Svět zvaný Amerika eBook

Fatimma.cz Svět zvaný Amerika Image

INFORMACE

Hledáte knihu Svět zvaný Amerika? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Jiřina Rybáčková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Svět zvaný Amerika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,46 MB

ISBN: 8086328627

POPIS
Unikátní pohled literárně zkušené česko-americké autorky, která ve své knize předkládá bohaté množství informací a postřehů, které by český čtenář jen těžko někde jinde hledal. Jde o zasvěcený pohled dovnitř obrovské země, která je daleko složitější, než si obvykle cizinci představují, a pomáhá odstraňovat zjednodušený a často černobílý pohled na americkou realitu. Text obsahuje množství fakt, ale zároveň je čtivý a zábavný.
STÁHNOUT ČÍST
Svět zvaný Amerika - O volbách a nejen o nich - Jiřina ...
Kryštof Kolumbus dorazil k břehům dnešní Ameriky 12. října 1492, ale nestal se prvním Evropanem, který vstoupil na její půdu. První byl Leif Eriksson už v roce 1000. Otázkou tak je, co letos máme slavit. Kolumbových 518 let, nebo Erikssonových 1 010? Těžko říci, ono totiž nejde o totéž.
Svět zvaný Amerika (Jiřina Rybáčková) od 12.79€ . NajNakup.sk
Inzerát Svět zvaný Amerika: O volbách a nejen o nich v okrese Prachatice, cena 59Kč, od haibane.reki na Sbazar.cz. Popis: Autor: Jiřina Rybáčková Unikátní pohled literárně zkušené česko-americké autorky, která ve své knize předkládá bohaté množství informací a postřehů, které by český čtenář jen těžko někde jinde hledal.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY