Hravá matematika 3 (2. díl) eBook

Fatimma.cz Hravá matematika 3 (2. díl) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hravá matematika 3 (2. díl)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hravá matematika 3 (2. díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Hravá matematika 3 (2. díl).pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,61 MB

ISBN: 9788087881712

POPIS
Ucelená řada pracovních učebnic, učebnic a pracovních sešitů matematiky pro 1. stupeň základních škol je koncipována podle všeobecně oblíbeného konceptu vyučování matematiky složeného z pouček, ukázkových příkladů s řešením a úloh na procvičení nového učiva. Pracovní sešity a učebnice Hravá matematika jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě pracovních sešitů a učebnic se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování matematiky.Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků.Pestré typy úloh slouží žákům k procvičování probíraného učiva.Pracovní sešit vhodně doplňuje učebnice a početník.Obsah pracovního sešitu je rozdělen do 2 základních částí: aritmetika a geometrie.Pracovní sešit obsahuje:Jednotky délky, hmotnosti a objemuPísemné sčítání a odčítání trojmístných číselNásobení a dělení 10 a 100Násobení a dělení násobků deseti jednomístným činitelemNásobení dvojmístných a trojmístných čísel jednomístným činitelemPísemné násobení jednomístným činitelemDělení se zbytkemDělení jednomístným dělitelemJednotky časuSlovní úlohy s více početními operacemiPráce s daty - jednoduché tabulkyKruh, kružnice, rýsování kružnicePřenášení úseček a úsečky shodné, porovnávání úsečekStřed úsečkyMnohoúhelníky, trojúhelníky, čtyřúhelníky a jejich obvodyKonstrukce trojúhelníku, rovnostranný trojúhelníkTělesa - vrcholy, stěny, hranyModelování kvádru podle daného plánuSouhrn teorie
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Hravá matematika 3 - Učebnice 2. díl | Dobré Knihy.cz
Hravá matematika 3 - pracovní sešit - 2. díl Pracovní sešit je koncipován podle všeobecně oblíbeného konceptu vyučování matematiky složeného z pouček, ukázkových příkladů s řešením a úloh na procvičení nového učiva.
Hrava matematika 3 i dil | HLEDEJCENY.cz
Porovnání cen matematika 3 dil, srovnání cen matematika 3 dil na portálu HLEDEJCENY.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY