Duchovní odkaz Jana Amose Komenského eBook

Fatimma.cz Duchovní odkaz Jana Amose Komenského Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Duchovní odkaz Jana Amose Komenského! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Duchovní odkaz Jana Amose Komenského a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Duchovní odkaz Jana Amose Komenského.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,55 MB

ISBN: 9788023892994

POPIS
Čtyřsté výročí narození Jana Amose Komenského v roce 1992 bylo důstojně oslaveno nejen v naší zemi, odkud tento velký "Učitel národů" pocházel, ale i v celé Evropě a zejména v Holandsku, kde bylo vydáno mnoho jeho stěžejních děl a kde také zakončil svůj život. Dnes víme, že svými, moudrostí a láskou prodchnutými pedagogickými a výchovnými principy daleko předstihl svoji dobu. Je to ale všechno, co se můžeme z jeho života a díla naučit? Články v této knize vám představí člověka, který nejenže myslel v budoucnosti a pro budoucnost, ale který byl také ve své vlastní době ceněn i pronásledován, protože v praxi aplikoval mocné hodnoty Univerzálního bratrstva. Všechno, co řekl nebo napsal je nabito vnitřní silou, která navzdory všem překážkám zasahuje srdce hledajícího a bloudícího člověka.Proto je aktuální také v naší době, která není o nic klidnější, než byla jeho doba. Z jeho díla vychází zvláštní vibrace, která se dokáže ještě i dnes dotýkat lidí hledajících pravdu.
STÁHNOUT ČÍST
Pedagogický odkaz Jana Ámose Komenského - maturitní otázka ...
Společnost Univerzita Jana Amose Komenského Praha se sídlem Roháčova 63, Praha 3, IČ 46358978 zapsaná u Městského soudu v Praze, využívá na této webové stránce soubory zvané cookies, které využíváme pro vylepšení našich služeb a jsou nutné pro plnohodnotnou fuknčnost stránek.
Duchovní odkaz Jana Amose Komenského | Srovnanicen.cz
V pondělí 18. dubna 2016 pořádal ROSEKRUCIÁNSKÝ NADAČNÍ FOND první akci, a to sympózium pro laickou i odbornou veřejnost na téma Duchovní odkaz Jana Amose Komenského dnešku. Sympózium navštívilo přibližně 60 osob a atmosféra celého děje byla značně inspirující, hluboká, radostná a otevřená. Veře ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY