Zetíkova cesta Slabikář pro 1. ročník základní školy eBook

Fatimma.cz Zetíkova cesta Slabikář pro 1. ročník základní školy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zetíkova cesta Slabikář pro 1. ročník základní školy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zetíkova cesta Slabikář pro 1. ročník základní školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Zetíkova cesta Slabikář pro 1. ročník základní školy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,67 MB

ISBN: 9788073582418

POPIS
Slabikář je dobrodružná kniha určená začínajícím čtenářům. Slabikář navazuje ve výuce v rámci sady Zetíkova cesta na Písmenkář, ten je určen pro přibližně 5–6 týdnů výuky od začátku školního roku.Každou stranu slabikáře tvoří krátký literární text, který doprovází ilustrace, jež se k textu vztahuje.Děti se tak spolupodílí na čtení jednoho velkého příběhu společně s vyučujícími, kteří mají k dispozici další texty k předčítání a příběh dále rozvíjí.Texty odpovídají čtenářským dovednostem dětí v jednotlivých etapách jejich čtenářství. S rozvojem jejich čtenářských schopností se zvyšuje náročnost textů (menší písmena, delší věta, souvětí, složitější slova).
STÁHNOUT ČÍST
Zetíkova cesta Pracovní sešit 1 ke slabikáři: pro 1 ...
Slabikář navazuje ve výuce v rámci sady Zetíkova cesta na Písmenkář, ten je určen pro přibližně 5-6 týdnů výuky od začátku školního roku. - Každou stranu slabikáře tvoří krátký literární text, který doprovází ilustrace, jež se k textu vztahuje.
Zetíkova cesta - Slabikář pro 1. ročník ZŠ vázaná kniha ...
Zetíkova cesta Slabikář pro 1. ročník základní školy Autor I. Březinová, M. Kalovská, T. Marková, Pavol Tarábek. Slabikář je dobrodružná kniha určená začínajícím čtenářům. Slabikář navazuje ve výuce v rámci sady Zetíkova cesta na Písmenkář, ten je určen pro přibližně 5-6 týdnů výuky od začátku školního roku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY