Kouzlo improvizace eBook

Fatimma.cz Kouzlo improvizace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kouzlo improvizace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kouzlo improvizace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Kouzlo improvizace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,13 MB

ISBN: 8086063607

POPIS
Jistě někdo namítne, že improvizace se nedá naučit, buď to hudebním sám cítí, nebo ne. Proto Vám talentovaným muzikantům, nejen kytaristům, ale všem instrumentalistům, kteří s improvizací začínáte, ať je tato kniha příjemným zkrácením vaší nesnadné cesty za kouzlem improvizace, toho krásného pocitu svobody při zrození vašich vlastních hudebních pocitů a myšlenek."Učebnice obsahuje tématické celky jako Rytmus, Orientace v harmonii, Síla myšlenky, Nutná technika, Sebedůvěra, Stylistika hry, Intervaly a jejich rozložení, Töny a jejich rozložení....a spoustu dalších okruhů, jejichž knižní vysvetlení je doprovázeno audio ukázkami na přiloženém CD.
STÁHNOUT ČÍST
Moderátor Jakub Kotek: „Šokuju sám sebe, nikdy dopředu ...
Kouzlo improvizace. Zřejmě každý z nás se již někdy dostal do situace, že na něho nečekaně přišla náhlá příhoda střevní právě v okamžiku, kdy nebyl po ruce toaletní papír a on musel improvizovat s hledáním náhradního materiálu. Podívejte se, ...
Kniha: Kouzlo improvizace (Jan Kuře Veselý) | Martinus
Kniha: Kouzlo improvizace (Jan Kuře Veselý). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY