Moje emoce eBook

Fatimma.cz Moje emoce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Moje emoce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Moje emoce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Moje emoce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,61 MB

ISBN: 9788025625163

POPIS
Kniha nabízí více než 100 aktivit, při kterých odhalíš, co se odehrává ve tvém nitru. Máš někdy chuť všechno rozbít? Utíkat, co ti nohy stačí? Obejmout nejlepšího přítele? Skákat radostí? Plakat? A chceš se dozvědět, co se to s tebou děje? To vše jsou projevy tvých emocí. Otevři tento sešit a všemu porozumíš! Naučíš se, kde se emoce berou a jak je ovládnout. Ale pozor, nejde o to emoce potlačit; tato kniha ti pomůže je poznat a být se svými emocemi ve zdravém vztahu, který ti umožní vést šťastný a vyrovnaný život. Kreativní kniha plná aktivit je určena dětem, jež si ji zvládnou samy přečíst, ale obsahuje i brožuru pro rodiče, kde je problematika dětských emocí vysvětlena podrobněji. Napsaly ji zkušené psychoterapeutky a doprovázejí ji vtipné komiksové ilustrace. Uvidíš, že i emoce mohou být tvými přáteli!
STÁHNOUT ČÍST
6 rad, jak mít mozek a emoce v rovnováze ... - Moje zdraví
Všechny informace o produktu Kniha Moje emoce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Moje emoce. Moje emoce od 154 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Film a moje emoce | Psychologie.cz
Film a moje emoce. Není pravda, že při promítání prvního filmu zděšení lidé prchali z biografu, říká Radkin Honzák.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY