Ruština za 24 dnů eBook

Fatimma.cz Ruština za 24 dnů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ruština za 24 dnů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ruština za 24 dnů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Ruština za 24 dnů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,57 MB

ISBN: 9788026600817

POPIS
Díky svému zpracování je učebnice pro samouky vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Ve 24 lekcích proberou všechny podstatné tematické okruhy – setkání a pozdravy, nakupování, dům, oblékání, dopravní prostředky, cestování, koníčky, zdraví, telefonování ad. Každá z kapitol obsahuje články se slovíčky, rozbor gramatiky a samozřejmě řadu cvičení s řešením na konci knihy. Součástí knihy je audio CD.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Ruština za 24 dnů - Mariya Kaguševa | Knihy.ABZ.cz
Ruština za 24 dnů. Celkové hodnocení ... Ve 24 lekcích proberou všechny podstatné tematické okruhy - setkání a pozdravy, nakupování, dům, oblékání, dopravní prostředky, cestování, koníčky, zdraví, telefonování ad. Každá z kapitol obsahuje články se slovíčky, rozbor gramatiky a samozřejmě řadu cvičení s ...
Ruština za 24 dnů od 215 Kč - Heureka.cz
Ruština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, kterým budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Věříme, že pomůže najít motivaci i tzv. věčným začátečníkům.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY