Kovové materiály 2 eBook

Fatimma.cz Kovové materiály 2 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kovové materiály 2! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kovové materiály 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Kovové materiály 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,11 MB

ISBN: 9788001055274

POPIS
Skripta určená především studentům bakalářského studia Fakulty dopravní ČVUT v Praze, ale rovněž posluchačům jiných fakult a širší odborné veřejnosti. Učební text seznámí čtenáře se základními znalostmi o mechanických, fyzikálních i chemických vlastnostech kovových materiálů a jejich zkoušení. Uvedená značení mechanických parametrů odpovídají současně platným evropským normám.
STÁHNOUT ČÍST
Kovové materiály v Blenderu 1: Zlato - 3D grafika ...
4. KOVOVÉ MATERIÁLY A JEJICH ZPRACOVÁNÍ 5 doc. Ing. Jiří Janovec, CSc. doc. Ing. Jiří Cejp, CSc. Obr. 4-30 Schéma VAR (a), ESR - jednofázové zařízení (b), ESR - trojfázové zařízení s jedním krystalizátorem (c) 1 - odtavná elektroda, 2 - krystalizátor, 3 - roztavená struska, 4 - ingot
Kovy - Wikipedie
Všechny informace o produktu Kniha Kovové materiály 2 - Václav Machek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kovové materiály 2 - Václav Machek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY