Rozetmění eBook

Fatimma.cz Rozetmění Image

INFORMACE

Hledáte knihu Rozetmění? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Jay Kristoff? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Rozetmění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,72 MB

ISBN: 0

POPIS
Finále NikdynociItreyská republika se propadla do chaosu. Mia Corverová zavraždila kardinála Duoma a zvěsti o smrti konzula Scaevy se prohánějí po ulicích Božího hrobu jako požár. A pod jeho povrchem je hluboko v prastarých kostech města pohřbeno tajemství, které Republiku změní navždy. Mia a její bratr Jonnen musí cestovat hlubinami starodávné metropole. Jejich úkol je povede temnotou pod Božím hrobem, přes Moře mečů, zpátky do knihovny v Tiché hoře, k jedovatým Čepelím – Miiným dřívějším mentorům – a nakonec až k mystické Koruně Měsíce. Tam Mia konečně odhalí původ Temných a zjistí, co osud chystá pro ni i její svět. Ale tři slunce se teď kloní k západu a přichází temnotma – může ji vůbec přežít? Třetí díl temné série Nikdynoc.
STÁHNOUT ČÍST
Dům dětí a mládeže
Všimněte si, že všechny WAV soubory načtené hudba na časové ose bude po sloučení hladce. Pro WAV audio editace, poklepejte na zvukový klip pro přístup k panelu úprav, zde můžete upravit svou hraje rychlost, změna hlasitosti, hřiště, upravit rozetmění / zeslabení účinku, atd.
Rozetmění (Jay Kristoff) | Detail knihy | ČBDB.cz
Svářečská kukla s extra jasným výhledem ve světlém stavu (úřoveň tmavosti 2.5), zobrazení reálných barev, automatický stmívací filtr, rozsah tmavého stavu 8 - 12, nastavení zpoždění rozetmění od 0,05 s do 1,0 s, LED indikace nízké baterie a režimu broušení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY