Rafík v kaši eBook

Fatimma.cz Rafík v kaši Image

INFORMACE

Hledáte knihu Rafík v kaši? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Holly Webb? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Rafík v kaši.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,83 MB

ISBN: 9788089612215

POPIS
Katka je nadšená – rodičia jej dovolia mať šteniatko. Keď ho prvý raz uvidí, verí, že aj ostatní členovia rodiny si ho rovnako obľúbia. Vanda, Katkina sestra sa však obáva, ako šteniatko prijme ich mačka Lýra. Katka si myslí, že obaja si na seba bez problémov zvyknú, no Lýra odmieta Rafíkove pokusy o zblíženie. Ten je z toho smutný. Prečo Lýra od seba psíka odháňa?
STÁHNOUT ČÍST
Webb, Holly - Rafík v kaši
× Omezení dopravy a plateb - V důsledku přijatých opatření proti šíření KORONAVIRU jsme byli nuceni omezit možnosti dopravy a plateb - Kompletní informace o omezeních. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Rafík v kaši | Patro.cz | 22 let s Vámi
Obsah knihy: Rafík v kaši - 2. vydanie. Katka je nadšená - rodičia jej dovolia mať šteniatko. Keď ho prvý raz uvidí, verí, že aj ostatní členovia rodiny si ho rovnako obľúbia. Vanda, Katkina sestra sa však obáva, ako šteniatko prijme ich mačka Lýra.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY