Katarze eBook

Fatimma.cz Katarze Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Katarze! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Katarze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Katarze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,90 MB

ISBN: 9788087683484

POPIS
Verše oproštěného jasu a přetavené smyslovosti. Básně očišťují vztah k věcem, které jsou dnes přetížené kontexty a významy a pozbývají svou naléhavost: země, láska, věčnost, víra. Zároveň přiznávají rozdrásanost a jemná ironie svědčí o jejich nesamozřejmosti. Sbírku doprovázejí kresby významného českého sochaře Jana Hendrycha. Katarze je básnickým debutem filosofa a vysokoškolského učitele, zakladatele občanského sdružení SOK-Sdružení pro levicovou teorii, který se kromě studií a esejů představil také knihou rozhovorů Kopat do žuly motykou.
STÁHNOUT ČÍST
Katarze a její proměny | Psychologie dnes
Elektronická kniha Katarze na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Katarze od ostatních uživatelů. Nakupujte Elektronické...
Slza - Lhůta záruční - text - KaraokeTexty.cz
Katarze. Kdo napsal knihu Katarze? Autorem je Yrsa Sigurdardóttir. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY