Aféry a kauzy Lídy Baarové eBook

Fatimma.cz Aféry a kauzy Lídy Baarové Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Aféry a kauzy Lídy Baarové! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Aféry a kauzy Lídy Baarové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Aféry a kauzy Lídy Baarové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,51 MB

ISBN: 9788087090497

POPIS
Lída Baarová byla nejen krásnou a úspěšnou hvězdou českého a evropského filmu, ale i člověkem plným paradoxů.Na své pozemské pouti zažila mnohé. Od vrcholného obdivu až po naprosté zatracení. Právě proto poutá stále pozornost historiků i čtenářů. Autor, odbornou kritikou mnoha ceněných knih literatury faktu (naposledy Protektorátní rozhlasový skeč), Radek Žitný i tentokrát ve své nové knize Aféry a kauzy Lídy Baarové vědomě rezignoval na rovinu populárního příběhu, ale život a osudy této herečky podrobuje analýze prostřednictvím více než tří set autentických dokumentů. Není a ani nechce být soudcem. Ostatně, jak zjistíme z mnoha citovaných protokolů, Lída Baarová zaplatila za své životní peripetie nemalou cenu. Po několika knihách, které se více či méně soustřeďovaly na vztah Baarové a Goebbelse, se tak českému čtenáři dostává do rukou publikace, která mapuje její život od útlého dětství až po poslední roky života v salcburském exilu. Zvláštní pozornost pak autor věnuje poválečnému vyšetřování – na základě autentických dokumentů, které se dostávají na veřejnost poprvé.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Aféry a kauzy Lídy Baarové - Radek Žitný | Dobré ...
Aféry a kauzy Lídy Baarové. Kdo napsal knihu Aféry a kauzy Lídy Baarové? Autorem je Radek Žitný. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Aféry a kauzy Lídy Baarové - Žitný Radek | Prodej knih
Objednávejte knihu Aféry a kauzy Lídy Baarové v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
SOUVISEJÍCÍ KNIHY