Zakázaná Hra: Inferno eBook

Fatimma.cz Zakázaná Hra: Inferno Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zakázaná Hra: Inferno! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zakázaná Hra: Inferno a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Zakázaná Hra: Inferno.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,83 MB

ISBN: 9788025325087

POPIS
Závěrečný díl napínavé série od autorky Upířích deníků L. J. Smithové.Tento titul je dostupný také jako komplet za výhodnou cenu."Jestli je chceš zpátky, vydej se na hon za pokladem. Ale nezapomeň: Jestli prohraješ, cena bude vysoká!" To byla poslední slova, která Julian pronesl předtím, než zmizel s Tomem a Zachem ve Světě stínů. Jenny a její přátelé musí vstoupit na území nepřítele a tam ho zničit. Vybaveni kouzelnými runami míří k bráně, za kterou je může čekat utrpení, nebo dokonce smrt. Zakázaná Hra se chýlí ke konci, cesta do pekel se otevírá...
STÁHNOUT ČÍST
Zakázaná Hra: Inferno - L.J. Smith, 2016, brožovaná vazba ...
Kupte knihu Zakázaná Hra Inferno (L.J. Smith) s 24 % slevou za 172 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Zakázaná Hra - Inferno - L.J. Smith od 162 Kč - Heureka.cz
Zakázaná Hra se chýlí ke konci, cesta do pekel se otevírá... "Jestli je chceš zpátky, vydej se na hon za pokladem. Ale nezapomeň: Jestli prohraješ, cena bude vysoká!" To byla poslední slova, která Julian pronesl předtím, než zmizel s Tomem a Zachem ve Světě stínů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY