Princezna podává čaj eBook

Fatimma.cz Princezna podává čaj Image

INFORMACE

Princezna podává čaj je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Princezna podává čaj na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Princezna podává čaj.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,47 MB

ISBN: 9788073915568

POPIS
Pohádka s vlastními recepty spolu s čajovým servisem v dárkovém balení!Princezna Lili se rozhodla uspořádat zahradní slavnost a pozvat na ni všechny své pohádkové kamarády. Ale jak pro ně dokáže připravit dostatek pohoštění? To se dozvíš v této kouzelné pohádce, která ti také krok za krokem prozradí, jak si sama připravit dobroty pro hosty.
STÁHNOUT ČÍST
Princezna podává čaj | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Čaj znají lidé asi od roku 300 př. Kr., kdy se z Číny začal šířit do Japonska a dál do Evropy. Ale do 14. století byste ho mohli ochutnat, pokud byste patřili mezi vybrané vrstvy obyvatel. Tehdy směli pít čaj jen šlechtici, umělci a mniši. Je dobře, že jde doba dopředu, protože dnes si tento lahodný nápoj můžeme vychutnat kdekoli bez zvláštních privilegií.
MIMIAUKCE.cz - nový adrenalinový sport pro ženy
Princezna podává čaj - - Megaknihy.cz Typický anglický čaj se podává v 16.00, ale můžete ho podávat kdykoli mezi 14.00 a 17.00. 2. Kupte si vhodné jídlo. Anglický čaj se podává s malými sendviči, buchtami a sladkým pečivem. Můžete připravit jídlo jaké chcete, ale měli byste se držet tradiční nabídky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY