Křižníky USA vs japonské křižníky eBook

Fatimma.cz Křižníky USA vs japonské křižníky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Křižníky USA vs japonské křižníky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Křižníky USA vs japonské křižníky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Křižníky USA vs japonské křižníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,75 MB

ISBN: 9788024734040

POPIS
Napínavý příběh posledního velkého souboje amerických a japonských křižníků v legendární bitvě o Guadalcanal jistě potěší všechny zájemce o vývoj a taktiku těchto lodí. Proti sobě stanuly dvě eskadry a svedly spolu několik impozantních bitev, v nichž se válečné štěstí střídavě přiklánělo na tu či onu stranu, až po definitivní porážku japonské flotily. Autor knihy podrobně rozebírá slabiny a silné stránky nesmiřitelných protivníků, jejich doktríny, problémy ve velení, ale i skvělé taktické kroky, úroveň výcviku a vzdělání námořníků, životní podmínky na palubách lodí, technické údaje o třídách, jejich výstroj a výzbroj. Věrohodnost líčení zvyšuje i četné využívání výpovědí přímých účastníků a vzácných dokumentárních fotografií.
STÁHNOUT ČÍST
Křižníky USA vs japonské křižníky - Guadalcanal 1942 ...
kniha (manuál) Křižníky USA vs japonské křižníky - Guadalcanal 1942 Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice).
Mark Stille | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY