Albánie eBook

Fatimma.cz Albánie Image

INFORMACE

Albánie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gillian Gloyer. Přečtěte si s námi knihu Albánie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Albánie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,66 MB

ISBN: 9788072175048

POPIS
Průvodce je nepostradatelným pomocníkem při cestách po Albánii, jedné z nejkouzelnějších, a přitom turisticky neprobádaných zemí Balkánu.Obsahuje:Poutavé popisy všech albánských měst, přímořských i horských oblastí a přírody včetně doporučení nejvhodnějších lokalit k rekreaciTipy na nejzajímavější túry, výlety a pobytyPodrobné líčení historických pamětihodností i výklad historie, počínaje památkami na římské období, přes středověké turecké područí až po období národního osvobození v moderní doběVeškeré důležité informace k ubytování a stravování, včetně rozdělení jednotlivých podniků podle ceny a úrovněMapy a plánky všech oblastí a městBarevnou fotografickou přílohu.
STÁHNOUT ČÍST
Albánie: Vztahy země s EU | BusinessInfo.cz
Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout.
Albánie | CK Kudrna | CK Kudrna
Do Albánie nepotřebujete do 90 dnů vízum, v nejbližší době by stejně už měla být součástí EU. Platit se dá také eurem, obchodníci se snaží vracet drobné rovněž v evropské měně. Jen doufejme, že jako oficiální platidlo si Albánci ponechají své leky, Řecko by jim mělo být dostatečnou výstrahou. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY