Syn teroristy eBook

Fatimma.cz Syn teroristy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Syn teroristy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Syn teroristy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Syn teroristy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,45 MB

ISBN: 9788081113994

POPIS
Důvěrná zpověď chlapce vychovaného otcem-teroristou, který si na rozdíl od něj vybral odlišnou cestu.Zaku Ebrahimovi bylo pouhých sedm let, v roce 1990 jeho otec El-Sayyid Nosair zastřelil vůdce Židovské obranné ligy. Po otcově uvěznění byla rodina neustále pronásledována a perzekuována. Přestože radikalizovaného otce formovala fanatická víra, u jeho plachého syna nenávistné ideje neuspěly. Čím byl starší, tím více si uvědomoval hrůzný dopad otcových činů a rozhodl se svůj život zasvětit podporování míru.Zak Ebrahim se narodil v Pittsburghu v Pensylvánii 24. března 1983 jako syn egyptského průmyslového inženýra a americké učitelky. Zasvětil svůj život jasnému vymezení se proti terorismu a šíření poselství mírů a nenásilí.Jeff Giles píše pro The New York Times Book Review, Rolling Stones a Newsweek a je redaktorem týdeníku Entertainment Weekly.
STÁHNOUT ČÍST
Terrorist | Synonyms of Terrorist by Lexico
Teroristy se nestávají jen muslimové. Nikdo není vůči riziku džihádismu imunní. Tato zkušenost může potkat každou rodinu. Ondřej Kundra z Respektu s kolegou Tomášem Lindnerem líčí příběhy Evropanů, kteří odešli bojovat za Islámský stát a v řadě přípa
terror - WordReference.com English Thesaurus
29 synonyms and near synonyms of terrorism from the Merriam-Webster Thesaurus, plus 8 antonyms and near antonyms. Find another word for terrorism. Terrorism: the use of violent acts to frighten the people in an area as a way of trying to achieve a political goal.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY