Učení zážitkem a hrou eBook

Fatimma.cz Učení zážitkem a hrou Image

INFORMACE

Učení zážitkem a hrou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Andy Martin. Přečtěte si s námi knihu Učení zážitkem a hrou na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Učení zážitkem a hrou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,39 MB

ISBN: 8025117019

POPIS
Držíte v rukou druhé vydání publikace popisující metody, techniky, aktivity a hry, které inspirují instruktory, lektory a trenéry po celém světě. Ti všichni používají metodu dramaturgie a zážitek jako cestu k účinnějšímu dopadu jejich snažení.Vzdělávání zážitkem má několik základních charakteristik, mezi něž patří například snaha o osobní rozvoj, prvek dobrodružství, které nemusí mít nutně povahu fyzické zátěže, jistou míru nejistoty a přijímání rizik, element výzvy a reflexe, zasazení do neobvyklého prostředí, přítomnost her, využití metafor a rozborů proběhlých aktivit. Mají-li všechny tyto charakteristiky být využity v zážitkovém programu, je třeba návrhu takového programu věnovat zvláštní pozornost.V publikaci naleznete:* teoretický základ pro metody zážitkového vzdělávání* praktické příklady použití metod a tvorby programu* zásobu her s podrobným popisem a metodikou použití. Vlastní kreativitu ve vytváření programů, kterou si tím vyzkoušíte, využijete jak při práci s mládeží, tak s dospělými.
STÁHNOUT ČÍST
Učení zážitkem a hrou - Martin, Andy - Megaknihy.cz
Portaro - Webový katalog knihovny. Daniel Franc, Daniela Zounková, Andy Martin
Učení zážitkem a hrou | Albatrosmedia.sk
Učení zážitkem a hrou Autor: Franc, Daniel, Martin, Andy a Zounková, Daniela Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025117019 ISBN: 978-80-251-1701-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 17 × 22,5 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY