Základy společenských věd - I. díl - 2. vydání eBook

Fatimma.cz Základy společenských věd - I. díl - 2. vydání Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Základy společenských věd - I. díl - 2. vydání! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Základy společenských věd - I. díl - 2. vydání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Základy společenských věd - I. díl - 2. vydání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,39 MB

ISBN: 9788086572758

POPIS
Kniha slouží studentům při jejich přípravě na vysokou školu (resp. fakulty právnického, sociálního, ekonomického, pedagogického a filozofického zaměření. Je vhodnou pomůckou také při přípravě k maturitě. Publikace se skládá z pěti kapitol, z nichž každá pojednává o jednom z tematických okruhů, které jsou vyžadovány u přijímacích zkoušek ze základů společenských věd. Je neocenitelnou přípravou na Národní srovnávací zkoušky i na další typy přijímacích zkoušek, u nichž je vyžadován společenskovědní přehled. Pro komplexní přípravu na Národní srovnávací zkoušky doporučujeme naše další publikace, zejména Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky. Určeno zejména k přípravě na Fakultu sociálních studií MU v Brně, Fakultu humanitních studií UK v Praze, Fakultu humanitních studií UTB ve Zlíně, Právnickou fakultu UK v Praze, Právnickou fakultu UP v Olomouci, Právnickou fakultu ZČU v Plzni, Přírodovědně-humanitní a pedagogickou fakultu Technické univerzity v Liberci apod.
STÁHNOUT ČÍST
Zaklady spolecenskych ved i dil 2 vydani david roman ...
Publikace se skládá z pěti kapitol, z nichž každá pojednává o jednom z tematických okruhů, které jsou vyžadovány u přijímacích zkoušek ze základů společenských věd. Je neocenitelnou přípravou na Národní srovnávací zkoušky i na další typy přijímacích zkoušek, u nichž je vyžadován společenskovědní..
PDF 2019 - Základy společenských věd, I. díl: Příprava pro ...
Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Základy společenských věd - učebnice. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku
SOUVISEJÍCÍ KNIHY