Divoká zvířata eBook

Fatimma.cz Divoká zvířata Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Divoká zvířata! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Divoká zvířata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Divoká zvířata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,91 MB

ISBN: 9788026613909

POPIS
Vydejte se s námi na safari!Jak se zdraví lvi? Kolik krčních obratlů má žirafa? A jak se myjí zebry? Pojďte s námi prozkoumat způsob života vybraných afrických a asijských zvířat a najděte odpovědi na tyto a mnohé další otázky! Míst na planetě Zemi, kde můžou divoká zvířata nerušeně žít, stále ubývá. Některé druhy zvířat jsou kvůli tomu dokonce na pokraji vyhynutí. V šesti kapitolách věnovaných vždy jednomu druhu se dozvíte spoustu informací o tom, kde jednotlivá zvířata žijí, jak se chovají, čím se živí nebo jakým způsobem se jim lidé snaží pomoci přežít. Vydejte se s námi do divočiny a nechte se unést dechberoucími fotografiemi a propracovanými ilustracemi.
STÁHNOUT ČÍST
Divoká zvířata žijí i ve velkých městech - Deník.cz
Čínské tržnice, kde jsou uskladněna často upytlačená divoká zvířata, jsou považovány za líhniště nemocí a za inkubátor řady virů, které tady mutují a následně se mohou přenést na člověka. Galerie: Koronavirus mění tvář italského města módy. 24.
Divoká zvířata | Knihy.ABZ.cz
Teddy Bear, Teddy Bear, Turn Around | Nursery Rhymes for Kids and Children | Baby Song Dave and Ava - Duration: 1:41:43. Dave and Ava - Nursery Rhymes and Baby Songs Recommended for you
SOUVISEJÍCÍ KNIHY