Spící tajemství eBook

Fatimma.cz Spící tajemství Image

INFORMACE

Spící tajemství je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Vopěnka. Přečtěte si s námi knihu Spící tajemství na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Spící tajemství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,43 MB

ISBN: 9788025316597

POPIS
To, co začalo ve Spícím městě záhadným spánkem všech rodičů a pokračovalo ve Spící spravedlnosti úsilím dětí o potrestání zločinců, pokračuje nyní pátráním dětí po příčině spánku rodičů. Rodiče, kteří se dosud neprobudili, jsou umístěni do velkého sálu v nemocnici. Zdejší prostředí nahání dětem strach, zároveň je však neodolatelně přitahuje. Tuší totiž, že se tudy dá dostat do světa „na druhé straně“.Kryštofovi, Emě, Kristýně a Samuelovi, čtyřem dětským hrdinům hledajícím pravdu, se to podaří. Ale jenom malý Samuel má klíč k celému tajemství na dosah ruky. Zachrání zbývající unesené děti? A bude svět ještě někdy stejný jako dřív?
STÁHNOUT ČÍST
Tipy na knihy: Spící město, Spící spravedlnost, Spící ...
Všechny informace o produktu Kniha Spící tajemství, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Spící tajemství. Spící tajemství od 135 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Vopěnka, Martin: Spící město; Spící spravedlnost ...
Všechny informace o produktu Kniha Spící tajemství Spící město, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Spící tajemství Spící město.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY