CO BY KDYBY... Sněhurka nesnědla otrávené jablko eBook

Fatimma.cz CO BY KDYBY... Sněhurka nesnědla otrávené jablko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou CO BY KDYBY... Sněhurka nesnědla otrávené jablko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu CO BY KDYBY... Sněhurka nesnědla otrávené jablko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: CO BY KDYBY... Sněhurka nesnědla otrávené jablko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,64 MB

ISBN: 9788074623004

POPIS
Žily, byly… dvě normální děti z normální rodiny v normálním městečku. Desetiletá Abby a sedmiletý Jonáš. Abby si potrpí na pořádek, a až bude velká, chce být soudkyní. A Jonáš – ten má plnou hlavu klukovin, jako třeba vypravit se v noci na výzvědy do sklepa, kde objeví neobyčejné zrcadlo. A pak se stane něco, o čem by se Abby a Jonášovi nezdálo ani v nejdivočejších snech: během jediného okamžiku se děti ocitnou v docela jiném světě – v jednom hodně známém pohádkovém příběhu. A dřív, než stačí zjistit, co se to vlastně děje, podaří se jim tuhle pohádku pořádně zašmodrchat…Vtipný, napínavý a od začátku až do konce zábavný příběh o tom, co se může stát, když to v pohádce nefunguje podle plánu. První z řady pohádek, které po zásahu zvenčí nežijí už jen svým životem. Po Sněhurce prožije nečekaná dobrodružství v další knize i Popelka.
STÁHNOUT ČÍST
Co by kdyby... Sněhurka nesnědla otrávené jablko by Sarah ...
Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Co by kdyby. Sněhurka nesnědla otrávené jablko - Sarah Mlynowska e-kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Co by kdyby. Sněhurka nesnědla otrávené jablko - Sarah Mlynowska e-kniha.
Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko - Sarah ...
Žily, byly… dvě normální děti z normální rodiny v normálním městečku. Desetiletá Abby a sedmiletý Jonáš. Abby si potrpí na pořádek, a až bude velká, chce být soudkyní. A Jonáš - ten má plnou hlavu klukovin, jako třeba vypravit se v noci na výzvědy do sklepa, kde objeví neobyčejné zrcadlo. A pak se stane něco, o čem by se Abby a Jonášovi nezdálo ani v ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY