Láska na první streč! eBook

Fatimma.cz Láska na první streč! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Láska na první streč!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Láska na první streč! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Láska na první streč!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,59 MB

ISBN: 9788025623763

POPIS
Chtěla byste umět ušít si sama pohodlné oblečení na každodenní nošení? Potřebujete pomoct s šitím strečových materiálů? V pokračování úspěšné knihy Láska na první steh vám Tilly Walnes dodá sebevědomí a motivaci k šití úpletů. Obohatí váš šatník o šest stylových kousků. Kniha je určena všem nadšencům, kteří se chtějí posunout ze základní úrovně ke strečovým materiálům. Je plná tipů a triků, jak přistupovat k různým druhům látek. Najdete v ní rady o výběru, ozkoušení a zacházení s úplety. Pomůže vám vypořádat se se všemi problémy, jež by při šití mohly vyvstat. Krok za krokem vás provede projekty a navrhne způsoby, jak si oděvy přizpůsobit na míru a podle vlastního vkusu. Z knihy si odnesete dovednosti i inspiraci – díky tomu si ušijete pohodlné, nositelné oděvy, které nebudete chtít sundat. Střihy na všechny oděvy jsou součástí knihy. Pochlubte se tím, co jste ušila!
STÁHNOUT ČÍST
Láska na první streč! Svojtka & Co. s. r. o.
Láska na první steh vám Tilly Walnes dodá sebevědomí a motivaci k šití úpletů. Obohatí váš šatník o šest stylových kousků. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Láska na první streč! - Vlastnoručně ušité šaty, šijeme úplet a streč ...
Láska na první streč! - LIBRUM.cz
Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Domov, zahrada > Ruční práce & řemesla > Tilly Walnesová - Láska na první streč! Nové knihy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY