Nebezpečně krásný eBook

Fatimma.cz Nebezpečně krásný Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nebezpečně krásný! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nebezpečně krásný a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Nebezpečně krásný.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,27 MB

ISBN: 9788020424297

POPIS
Strhující a temný pohádkový příběh o dívce, která má zachránit říši víl a elfů a stát se jejich královnou.Málokdo z obyvatel Huntsdalu tuší, že existuje ještě jiný svět, svět elfů a víl. Svět plný tajemství a nebezpečí, který je smrtelníkům zapovězený. Aislinn vidí víly od narození, ale nikdy netušila, že ve světě éterických bytostí, před nimiž celý život utíká, bude muset sehrát zásadní roli. Vše se pro ni změní v okamžiku, kdy se setká s Keenanem, letním králem. Ten v ní spatří svou královnu, kterou marně hledá již tisíc let. S její pomocí má zachránit svět letních elfů i lidí před zlovůlí kruté zimní královny. Najde v sobě Aislinn dostatek odvahy, aby podstoupila osudovou zkoušku? Bude ochotná riskovat vlastní život, aby pomohla nebezpečně krásnému elfovi, kterého ani nezná?
STÁHNOUT ČÍST
Nebezpečně krásný / Nebezpečně krásný (1) --- LEGIE ...
Nebezpečně krásný - Melissa Marrová od 153 Kč - Heureka.cz Málokdo z obyvatel Huntsdalu tuší, že existuje ještě jiný svět, svět elfů a víl.Svět plný tajemství a nebezpečí, který je smrtelníkům zapovězený.Aislinn vidí víly od narození, ale nikdy netušila, že ve světě éterických bytostí, před nimiž celý život utíká, bude muset sehrát zásadní roli.
Nebezpečně krásný / Nejlevnější knihy
Nebezpečně Krásný Málokdo z obyvatel Huntsdalu tuší, že existuje ještě jiný svět, svět elfů a víl. Svět plný tajemství a nebezpečí, který je smrtelníkům zapovězený.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY