Pšenice eBook

Fatimma.cz Pšenice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pšenice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pšenice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Pšenice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,18 MB

ISBN: 9788086726090

POPIS
Obsahuje informace z oblasti odrůdového zkušebnictví, hodnocení a využití zrna pšenice. Tyto informace jsou zaměřeny na nejrozšířenější druh - pšenici setou, ozimou formu, ale také na pšenici jarní, pšenici tvrdou a pšenici špaldu. Svým komplexním, encyklopedickým pojetím se publikace může stát užitečnou studijní pomůckou pro posluchače středních a vyšších stupňů zemědělského školství.
STÁHNOUT ČÍST
Proč vyšla pšenice z módy? - PharmDr. Margit Slimáková
Pšenice právě vyšla z módy, protože je vždy po několika letech třeba najít výživového nepřítele. Mnohaleté doporučování nejíst vejce anebo máslo nikam nevedlo. Z nedávných prohřešků, jako jsou kokosový olej anebo „tučné ořechy", se stávají superpotraviny.
Pšenice obecná | JUST Česká republika
Krmná pšenice má velkou výživovou hodnotu a je důležitým zdrojem energie - obsahuje lehce stravitelný škrob.Další výhodou je dobrá skladovatelnost a dlouhá trvanlivost.Je vhodná jako doplněk denní krmné směsi pro všechna hospodářská zvířata.Prodej pšenice probíhá ve spolupráci s osvědčenými českými zemědělci pod hlavičkou Agrotree.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY