Každý zvítězí eBook

Fatimma.cz Každý zvítězí Image

INFORMACE

Každý zvítězí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Keith Hollihan. Přečtěte si s námi knihu Každý zvítězí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Každý zvítězí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,13 MB

ISBN: 9788025461303

POPIS
Kniha „Každý vítězí" od Phila Harkinse a Keitha Hallihana není jen skvělé svědectví o naplnění snu o vytvoření nejlepší a největší realitní společnosti na světě a autobiografií zakladatelů společnosti RE/MAX, je to inspirující čtení pro každého, kdo chce v byznysu, ale i v životě dokázat něco mimořádného. Je to příběh o pevné vůli nevzdat se svého přesvědčení a o schopnosti překonávat bezmezné překážky v cestě za úspěchem...Příběhy a fascinující inspirace z pozadí vzniku jedné z nejslavnějších a nejúspěšnějších realitních společností. Společnost RE/MAX byla založena před více než 30 lety v Denveru, s revoluční myšlenkou nového systém prodeje nemovitostí. V knize Každý zvítězí, autoři Phil Harkins a Keith Hollihan odhalují, jak RE/MAX dosáhl tohoto úspěchu. Ukazují strategii společnosti, kulturu, vedení a neuvěřitelně tvrdou práci.RE/MAX je jednou z největších frančízových sítí realitních kanceláří na světě. Své pobočky má již v 70 zemích světa. V České republice působí od roku 2005, na slovenský realitní trh vstoupil o rok později.Ke dnešnímu dni je v České republice v různé fázi otevření kolem 160 poboček s více než 1200 makléři.RE/MAX je jedinou realitní společností, která byla zařazena do knihy Howarda Rothmana „50 společností, které změnily svět“!
STÁHNOUT ČÍST
Každý zvítězí - Philip J. Harkins - Megaknihy.cz
V knize Každý zvítězí, autoři Phil Harkins a Keith Hollihan odhalují, jak RE/MAX dosáhl tohoto úspěchu. Ukazují strategii společnosti, kulturu, vedení a neuvěřitelně tvrdou práci. RE/MAX je jednou z největších frančízových sítí realitních kanceláří na světě. Své pobočky má již v 70 zemích světa.
Laminátory | Alza.cz
Inzerát Harkins, Hollihan - Každý zvítězí v okrese Brno-město, cena 80Kč, od Škoda vyhodit na Sbazar.cz. Popis: Bestseller magazínu Wall Street Journal. Příběhy a strategie v pozadí ságy o růstu společnosti RE/MAX a možnosti jejich využití pro úspěch v libovolném oboru. ISBN: 978-80-254-6131-3, 293 stran, vazba tuhá s obálkou, kniha v perfektním stavu jako nová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY