Šesťdesiat slovenských ľudových piesní eBook

Fatimma.cz Šesťdesiat slovenských ľudových piesní Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šesťdesiat slovenských ľudových piesní! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šesťdesiat slovenských ľudových piesní a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Šesťdesiat slovenských ľudových piesní.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,90 MB

ISBN: 9790685030096

POPIS
Publikácia vhodná pre začiatočníkov v hre na husliach. Obsahuje 60 najznámejších ľudových piesní v úprave pre jedny alebo dvoje huslí, pričom melódia je upravená do tej najjednoduchšej podoby a vybavená podrobnými interpretačnými poznámkami. Part druhých huslí je chápaný ako bohatšie vypracovaný sprievod. (2.vydanie)
STÁHNOUT ČÍST
Ľudová pieseň - Wikipédia
FOLPRECHT Dvanásť ľudových piesní slovenských, vyd. 1940 hudební matice, výborný stav. Vydané s podporou umeleckej besedy slovenskej v Bratislave. Op.9. Pro zpěv a klavír. Doprava - osobní převzetí cca každý čtvrtek 17 - 19 hod., nebo zásilka 129 Kč /velký formát/ Další informace v rubrice "informace od prodejce".
Šesťdesiat slovenských ľudových piesní (Viliam Kořínek) od ...
50+ videos Play all Mix - Mája Velšicová: Zmes slovenských ľudových piesní YouTube Zdenek Izer - Silvester 2014 - Duration: 17:04. sps2482 357,362 views
SOUVISEJÍCÍ KNIHY