Císař v exilu eBook

Fatimma.cz Císař v exilu Image

INFORMACE

Císař v exilu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Kotouč. Přečtěte si s námi knihu Císař v exilu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Císař v exilu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,55 MB

ISBN: 9788075940421

POPIS
Císař musí zemřít.Daniel Hankerson nikdy netoužil stát se císařem. Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitvě v dějinách Centrálního impéria, zůstává Daniel odříznutý na palubě komunikační lodi Hermes. Celé měsíce mohl pouze promlouvat k Impériu a poslouchat zprávy o ztrátách. Jejich příští zastávkou je sektor Barrondo, v němž však mohou najít zrovna tak spojence, jako nepřítele.Nový protektorát je nepřestává pronásledovat a má vlastní plány pro ovládnutí Impéria. Podmínka pro splnění jejich cíle je jasná: Daniel Hankerson musí zemřít.
STÁHNOUT ČÍST
Císař v exilu - Jan Kotouč, 2019, brožovaná vazba, český ...
Informace / Anotace ke knize: Císař v exilu. Císař musí zemřít. Daniel Hankerson nikdy netoužil stát se císařem. Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitvě v dějinách Centrálního impéria, zůstává Daniel odříznutý na palubě komunikační ...
Císař v exilu (Jan Kotouč) | Detail knihy | ČBDB.cz
Císař v exilu. Ochromené Impérium čelí své největší hrozbě. Bezohledná nepřátelská koalice už předvedla, že se nezastaví před ničím. Nový protektorát počítal s rychlým vítězstvím, kterého nedosáhl.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY