Pod naším okýnkem eBook

Fatimma.cz Pod naším okýnkem Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pod naším okýnkem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Pod naším okýnkem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,90 MB

ISBN: 9788074020285

POPIS
8 známých lidových písniček, z nichž každé je věnována jedna dvojstrana s velkým obrázkem a s textem písně. Děti si tak texty snáze zapamatují, navíc pod mnohými pojmy si budou moci představit konkrétní podobu. Kniha je tak vhodná nejen k trénování paměti, ale také k rozšiřování slovní zásoby a k jejímu upevňování pomocí obrázků. Samotné obrázky pak mohou posloužit jako podklad k nejrůznějším výukovým hrám a aktivitám. Díky milým kresbám a atraktivnímu grafickému zpracování knížky se učení písniček stane dětem příjemnou zábavou a dospělým vhodnou pomůckou při výuce. Doporučujeme všem, kteří chtějí dětem zprostředkovat hudbu nenásilnou a snadnou formou. Ke knize je přiloženo CD se všemi nazpívanými písničkami + jejich karaoke verzi (jen hudba). Díky tomu si děti mohou písničky zpívat s hudebním doprovodem i samy.
STÁHNOUT ČÍST
Karaoke skladba Pod naším okýnkem od: Dětské písničky ...
Pod naším okýnkem rostou tam dvě růže, pod naším okýnkem roste tam štěp. Jsou na něm jablíčka, trhá je Ančička, jsou dobrá, jsou sladká, jsou jako med. Jak se vám líbí tahle písnička? Nedávno jsem ji slyšela zpívat děti na hřišti a hned se mi zalíbila. Ale taky jsem začala mít zase starosti.
Pod naším okýnkem: Lidové písničky pro děti 3 - | Kniha na ...
Zboží ze stejné kategorie - Pod naším okýnkem + CD. O kachničce od rybníčka. Pohádkové leporelo pro malé děti o kachničce a jejích přátelích z jezírka. Kód: 0160871 Autor: Pospíšilová Zuzana EAN: 9788072674138 Dostupnost: více jak 100ks. ks. Cena s DPH:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY