Anglický pacient eBook

Fatimma.cz Anglický pacient Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Anglický pacient! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Anglický pacient a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

NÁZEV SOUBORU: Anglický pacient.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,72 MB

ISBN: 9788072038817

POPIS
Příběh je zasazen do válkou zničené italské přírody. Hlavní postavou je anglický letec, umírající na popáleniny, který vypráví svůj příběh mladé zdravotní sestře, jež o něho pečuje. Do jejich odloučeného místa přibude ještě sighský ženista a italský zloděj. Tyto postavy ve svých myšlenkách, dialozích a vzpomínkách odkrývají svoji minulost a dávají tak čtenáři možnost pochopit jejich příběhy. Román je dobře napsaný i přeložený a byl také úspěšně zfilmován.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Anglický pacient - Michael Ondaatje | Knihy.ABZ.cz
'pacient' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny ...
Anglický pacient - Michael Ondaatje | Databáze knih
Viac zaujímavostí a informácií k Anglický pacient (1996) Česko-Slovenská filmová databáza ČSFD Filmová databáza na IMDb. Trailer. Prehrať film online Film spustíte zatvorením reklamy. UPOZORNENIE: Pred spustením videa sa v niektorých prípadoch môžu zobraziť reklamy s erotickým obsahom. Obsah týchto reklám nevieme ovplyvniť.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY