Řeč květů eBook

Fatimma.cz Řeč květů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Řeč květů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Řeč květů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Řeč květů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,69 MB

ISBN: 9788024918358

POPIS
Svéhlavá a zarputilá Victoria Jonesová byla do svých devíti let odmítnutá desítkami pěstounských rodin. Až Elizabeth ji přijala a naučila ji nauce květomluvy – způsobu, jak vyjádřit city, které traumatizovaná dívka téměř nezná. Jenže pak se musí Victoria vrátit zpět a řeč květů je to jediné, co jí zbude. V osmnácti odchází do života ostražitá, uzavřená a myslí si, že neumí cítit lásku. Naučí se jazykem květin otevřít lidem svoje vyprahlé srdce?
STÁHNOUT ČÍST
Řeč květů by Vanessa Diffenbaugh - Goodreads
Koupit Koupit eknihu. Svéhlavá a zarputilá Victoria Jonesová byla do svých devíti let odmítnutá desítkami pěstounských rodin. Její skutečný život začíná teď , v den jejích osmnáctých narozenin, kdy odchází z dětského domova, aby se postavila na vlastní nohy.
Kniha: Řeč květů - Vanessa Diffenbaughová | Knihy.ABZ.cz
Kyticí modrých květů projevíte nenaplněnou touhu, věrnost, ale i důvěru. Fialové květy podporují intuici a duchovní sílu, úctu a obdiv. Květiny, které raději nedarujte. Přestože jsou nádherné, jejich řeč říká něco, co byste asi říct adresátovi nechtěli. Tuberóza není květ vhodný pro lásku vašeho života ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY