Biologické hodiny eBook

Fatimma.cz Biologické hodiny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Biologické hodiny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Biologické hodiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Biologické hodiny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,63 MB

ISBN: 9788024224718

POPIS
Je jistě lákavou výzvou držet se stále ve vrcholné formě a žít v souladu s rytmy přírody. Karl J. Pflugbeil je primářem ve Schwarzwaldském sanatoriu v německém Obertalu a mimo jiné získal specializované vzdělání v postupech přírodního léčitelství. Každý si může osvojit potřebné vědomosti a výhodně je využít. Čtenář zjistí, že má jednat ve správný čas, podle svých "vnitřních hodin", a vyvarovat se rizika nebezpečných období. Zároveň se například dozví, že si může rozdělit den tak, aby byl poránu čilý a večer dokázal zcela vypnout, aby se mohl pořádně najíst i bez přibírání na váze a aby se mohl spoléhat na svou dobře fungující paměť. Kniha tak nabízí zdravý životní program na každý den po celý rok.
STÁHNOUT ČÍST
Biologické hodiny - Česká Ordinace cz
Takže, orgánové hodiny: 23. - 1. hodina Začíná pracovat žlučník. Ti, kdo mají s tímto orgánem potíže, se obvykle v tuto dobu budí anebo nemohou spát. 1. - 3. hodina Aktivují se játra. V této době nastává útlum (nejnižší okysličení mozku), proto je třeba dávat pozor, např. při cestování.
Biologické hodiny vnitřních orgánů
Biologické hodiny mužů. Ačkoli stále panuje obecně vžité přesvědčení, že biologické hodiny tikají jen ženám, zatímco muži mohou plodit, kdykoli si vzpomenou, odborníci varují, že jde o mýtus. I muži mají své biologické limity a jejich plodnost se s postupujícím věkem zhoršuje stejně jako u žen.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY