Síť eBook

Fatimma.cz Síť Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Síť! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Síť a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Síť.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,22 MB

ISBN: 9788024348735

POPIS
Kriminální román trojnásobného držitele ceny Bästa svenska kriminalroman (Nejlepší švédský krimiromán).Když se Janek Mitter jednoho rána probudí s příšernou kocovinou, najde svou ženu Evu zavražděnou ve vaně. Sám si je téměř jistý, že jejím vrahem není, ale dokázat to nemůže. V osudný předvečer s manželkou pořádně flámoval a nyní si nedokáže na nic vzpomenout. A fakt, že po nálezu těla nejprve pečlivě uklidil byt, příliš nevinně nevypadá. Mitter je ihned zatčen a obviněn z vraždy. Navzdory chybějícím důkazům je také odsouzen. Případ však zaujme elitního komisaře Van Veeterena, uzavřeného, velmi svérázného muže středního věku se sklonem k hrubosti a melancholii, který si už dávno zvykl pobývat v troskách svého osobního života. Jakmile začne pečlivě zkoumat pozadí vraždy, ukazuje se stále zřetelněji, že řešení případu je úzce provázáno s jednou opravdu odpudivou rodinnou historií. Van Veeteren postupně proniká do temné sítě vztahů, ale celé vyšetřování se ještě více zkomplikuje, když nečekaně dojde k druhé vraždě…
STÁHNOUT ČÍST
Houpací sítě | Alza.cz
IBM Storwize family. IBM Storwize family: garantované úspory při ukládání dat až 80%. Podívejte se na novou řadu produktů IBM základních datových úložišť s vlastnostmi zařízení třídy enterprise.
Síť spol. s.r.o.
Svařovaná síť ocelová, průměr drátu 5 - oko 50 x 50, formát 3000 x 1500 mm. 837 Kč bez DPH. 1.013 K ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY